Dyrektor SOSW w Węgrowie

Pani Hanna Kasperowicz

„W codziennym życiu wyraźnie widać, że to nie szczęście czyni nas wdzięcznymi, lecz wdzięczność – szczęśliwymi.”’

W imieniu rodziców, wychowanków oraz absolwentów, na ręce Pani Dyrektor – Hanny Kasperowicz, dla wszystkich nauczycieli, wychowawców, terapeutów i pracowników szkoły składamy bukiet najpiękniejszych słów podziękowania za to, że radość jest częścią każdego naszego dnia.

Dzięki Wam świeżo upieczeni absolwenci Ośrodka nie musieli pozostać w domu, gdyż zorganizowano dla nich zajęcia, które nadawały każdego dnia sens życia naszym niepełnosprawnym podopiecznym.

Kiedy do naszych drzwi zapukała pandemia, również nie zostaliśmy sami. Czasami drobny gest przyjaźni to wszystko i jednocześnie tak wiele, na czym mogliśmy polegać w tamtych ciężkich chwilach.

Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w projekcie „Postaw na siebie”, który realizowany był na terenie Ośrodka. Dzięki uczestnictwu w tych zajęciach poszerzyliśmy swoje wiadomości i umiejętności z zakresu doświadczeń pracownika biurowego.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że kolejny projekt realizowany na terenie Ośrodka dedykowany był tylko absolwentom – projekt ten to – „Akademia Nowych Możliwości”.

Dziękujemy i wraz z wyrazami podziękowań dedykujemy te słowa:

„Największe w życiu szczęście to pewność, że jest ktoś, Kto Ci pomoże, pomoże mimo wszystko”.

Za tę pomoc dziękujemy

Rodzice i absolwenci

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry Skip to content