Z ŻYCIA KLASY I-II A GIMNAZJUM

Jesteśmy uczniami klasy I-IIa Gimnazjum. Wszyscy dobrze się znamy. Nasze ulubione lekcje to: język polski, matematyka i geografia. Poza lekcjami chętnie udzielamy się w życiu klasy i szkoły. Swoje uzdolnieniai artystyczne prezentujemy podczas szkolnych uroczystości i akademii. Chcemy poznawać nowe miejsca i ludzi, dlatego jedną z naszych ulubionych form zajęć są wycieczki tematyczne. Już wkrótce wybieramy się na dwudniową wyprawę do Krakowa i Oświęcimia.
Staramy się być wobec siebie koleżeńscy i mili, ponieważ wiemy, że w życiu każdy potrzebuje wsparcia i „przyjaznej dłoni”. My też, na miarę swoich możliwości, pomagamy innym. Jako podopieczni działającego przy Ośrodku Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Autystycznym w dniu 15. marca 2013r. uczestniczyliśmy, razem z naszym wychowawcą, w akcji – „Wielkanocna zbiórka żywności”, z której artykuły spożywcze zostały przekazane najbardziej potrzebującym.
Wspólnie angażujemy się do różnych zajęć, bo wiemy, że oprócz szkolnej wiedzy musimy nauczyć się innych umiejętności, które przydadzą się nam w dorosłym, codziennym życiu.

Uczniowie: Ewelina Frączek, Marzena Siekierzyńska, Joanna Pawlik, Marta Czarnacka, Mateusz Siadkowski, Krzysztof Muszel
Wychowawca: Aneta Żolnierzak

Przewiń do góry Skip to content