WIZYTA PRZEDSTAWICIELI SZKÓŁ PARTNERSKICH W SOSZW W WĘGROWIE

W najbliższych dniach Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Węgrowie odwiedzą przedstawiciele szkół partnerskich realizujących projekt „Lets play with fairy tales”. Znajdą się wśród nich nauczyciele i uczniowie z placówek kształcenia specjalnego ze Słowacji, Słowenii, Czech i Węgier. Wizyta robocza zaplanowana na okres od 10.10.2011r. do 14.10.2011r. będzie jednocześnie inauguracją drugiego roku trwania projektu.
Program zaplanowany na ten czas jest bardzo bogaty. Goście będą mieli okazję poznać specyfikę działania szkolnictwa specjalnego w Polsce oraz wymienić się doświadczeniami z nauczycielami naszego Ośrodka. Obejrzą zajęcia z uczniami, w tym terapie specjalistyczne. Zwiedzą najciekawsze miejsca naszego regionu. Nasi uczniowie będą mieli okazję do zawarcia nowych znajomości z rówieśnikami z państw partnerskich. Spotkanie poświecone będzie także planowaniu działań projektowych na bieżący rok szkolny oraz podsumowaniu dotychczas zrealizowanych przedsięwzięć.
Cały zespół projektowy przygotowuje się do wizyty licząc na ciekawe, satysfakcjonujące spotkania z partnerami z państw europejskich.

Koordynator projektu

Agnieszka Wiśniewska

Przewiń do góry Skip to content