O Zespole kilka słów, ja posłucham a ty mów!

Hura wakacje! Z łezką w oku Zespół Rewalidacyjno – Wychowawczy pożegnał rok szkolny. Miłe chwile, przeplatane zabawą i nauką uwieczniliśmy na zdjęciach. Są to wspomnienia, poczynając Andrzejek, Mikołajek, Wigilii, dyskotek szkolnych aż po Dzień Godności osoby Niepełnosprawnej, najważniejszej imprezy naszego Ośrodka. Wyjątkowe miejsce w naszym sercu zajmują urodziny naszych podopiecznych, które hucznie obchodzimy.
Prócz naszych klasowych imprez, odwiedzaliśmy naszych szkolnych przyjaciół, integrując się z nimi podczas organizowanych przez nich spotkań.
Do warsztatu naszej pracy z dziećmi głęboko upośledzonymi możemy zaliczyć dobre samopoczucie, radość oraz uśmiech. Staramy się robić wszystko, aby nasi podopieczni czuli się bezpieczni i szczęśliwi. Chętnie wychodzimy na spacery, w celu poznania piękna przyrody i nawiązywać kontakty z innymi ludźmi, aby mogli nas poznać i zobaczyć nasza indywidualność.  Dzięki ważnym wydarzeniom, organizowanym w naszej klasie, mamy możliwość spotkać się z rodzicami naszych podopiecznych , zamienić kilka słów i spędzić miło czas. Często gościmy naszą panią dyrektor, która zawsze potrafi znaleźć dla nas czas.
Czekamy z utęsknieniem na nowy rok szkolny 2013/2014, nowe przyjaźnie i znajomości!


Pozdrawiamy!

Przewiń do góry Skip to content