IX PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ „WESOŁE NUTKI”

Dnia 19.06.2013r. wychowankowie Ośrodka wraz z opiekunami wzięli udział w IX Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki” zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Koniczynka” na rzecz dzieci niepełnosprawnością umysłową przy współpracy Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mińsku Mazowieckim. Całe muzyczne wydarzenie odbyło się w pięknym, zabytkowym pałacu Dernałowiczów. Wykonawcy występujący na scenie pokazali swoją wielką odwagę, olbrzymi talent i umiejętności, nie tylko muzyczne lecz również taneczne. Utwory artystów były różnorodne, każdy z nich zaprezentował to , co potrafi najlepiej.
Nasz Ośrodek zaprezentował się z „Piosenką o szkole”, która jest parafrazą utworu „Ona tańczy dla mnie”. W piosence, której słowa były naszego autorstwa, jest mowa o naszej szkole, w której czujemy się bezpieczni, szczęśliwi i mamy w niej wielu przyjaciół.
Również swoje talenty zaprezentowali nasi młodsi uczniowie – Przemek grający na pianinie oraz nasze dwie tancerki – Maja i Wiktoria, które pokazały swój indywidualny układ choreograficzny.
Po występach wraz z naszymi pociechami udaliśmy się na smaczny poczęstunek. Następnie, po krótkiej przerwie, wszyscy wykonawcy otrzymali nagrody i dyplomy, które sprawiły nam ogromną radość. Jesteśmy dumni z naszych wychowanków i życzymy im wielu sukcesów na scenie .
Dziękujemy organizatorom za wspólnie spędzony czas i muzykowanie.

Opiekunowie wyjazdu

Przewiń do góry Skip to content