Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

8 marca to wyjątkowe święto dla całej naszej społeczności szkolnej. Tego dnia bowiem obchodziliśmy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn.

Gośćmi szkolnego wydarzenia była m.in. starosta powiatu węgrowskiego Ewa Besztak, wicestarosta powiatu węgrowskiego Marek Renik oraz naczelnik wydziału oświaty, kultury, sportu i turystyki Tadeusz Krupa.

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn obchodzony jest w naszej szkole każdego roku. Zawsze pamiętamy o tym podwójnym święcie, podczas którego staramy się okazać ile dla nas znaczą nasze Panie i nasi Panowie. W tym roku oprócz tradycyjnych życzeń i miłych sercu upominków, nie zabrakło także chwil radości i szczerego uśmiechu. Scenki sytuacyjne oraz gry i zabawy w wykonaniu bohaterów święta przypomniały nam o najważniejszych wartościach w życiu człowieka jakimi są przyjaźń, pogoda ducha, szczęście rodzinne i dystans do siebie. Zwieńczeniem obchodów było uroczyste wręczenie stypendiów motywacyjnych dla uczniów z naszego Ośrodka i wychowanków z MOW w Jaworku. W tym roku, w SOSW w Węgrowie, największe osiągnięcia w nauce osiągnęli: Bartosz Filipek, (średnia 5,20), Nataniel Piegat, (5,00), Krzysztof Małyszka, (4,60), Amelia Rosa (4,60), Hubert Michalak (4,50), Wiktoria Solka (4,50), a także Damian Dąbek (4,50), Fabian Górski (4,50), Iza Pogorzelska (4,50), Anna Wójcik (4,50). Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A.K.

Przewiń do góry Skip to content