„Czas dla rodzica” – co dalej?

17.04.2023 r. w naszym Ośrodku odbyło się kolejne  spotkanie w ramach realizowanego programu „Czas dla rodzica”. W spotkaniu udział wzięły: Pani Dyrektor Ośrodka Hanna Kasperowicz, Pani Ewa Besztak – Starosta Węgrowski, Pani Elżbieta Trojanowska – kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaworku, Pani Longina Myszkowska – kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie oraz 31 rodziców.

Spotkanie rozpoczęła Dyrektor Ośrodka Pani Hanna Kasperowicz, która przywitała i przedstawiła zaproszonych gości. Następnie głos zabrała Pani Ewa Besztak –Starosta Węgrowski. Opowiedziała ona zebranym rodzicom całą historię kupna budynku po byłym Gimnazjum Gminy Liw i dostosowania go na siedzibę Specjalnego Ośrodka. Odpowiedziała na pytania rodziców odnośnie możliwości przeniesienia Warsztatu Terapii Zajęciowej z Jaworka do części budynku po Specjalnym Ośrodku.

Następnie kolejno głos zabrały Pani Elżbieta Trojanowska oraz Longina Myszkowska które poinformowały rodziców o możliwościach przyjęcia do WTZ w Jaworku i SDŚ w Miedznie, jakie dokumenty są potrzebne i kiedy trzeba je składać.

Przewiń do góry Skip to content