„Ale draka, karma dla psiaka”

Finał akcji „Ale draka, karma dla psiaka” już za nami!
W październiku w naszym Ośrodku po raz kolejny została zorganizowana kolejna edycja akcji “Ale draka, karma dla psiaka”. Co roku uczniowie, nauczyciele i rodzice wspólnie zbierają różnego rodzaju karmy i przysmaki dla zwierząt, aby móc podarować je lokalnemu wybranemu Schronisku dla zwierząt. W tym roku wsparliśmy Schronisko dla Psów w Sokołowie Podlaskim. To wsparcie jest szczególne ważne zimową porą, kiedy to zwierzęta najbardziej tej pomocy potrzebują. W ramach akcji został również zorganizowany konkurs,
w którym należało zrobić zdjęcie ze swoim pupilem. W konkursie wzięło udział 10 uczniów, którzy przesłali nam zdjęcia ze swoimi zwierzętami. Na fotografiach można zauważyć oddanie, przyjaźń i bliskość. Stwierdzenie, iż “pies to prawdziwy przyjaciel człowieka” nabiera tutaj głębszego znaczenia. Pies jest nie tylko przyjacielem dziecka a nawet prawdziwym terapeutą, co można zauważyć na niektórych fotografiach.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział w akcji, okazane serce i otwartość a naszym uczniom za piękne zdjęcia ze swoimi zwierzętami. Wszystkim serdecznie gratulujemy udziału!

Koordynator akcji
Iwona Zarzycka

Przewiń do góry Skip to content